Szkody

Samochód zastępczy za darmo na czas naprawy

Jeśli potrzebujesz samochód zastępczy na okres likwidacji szkody wystarczy że zadzwonisz pod numer telefonu 570 33 44 55 a my podstawimy auto pod wskazany adres całkiem za darmo.

auto zastępcze

Jak można wynająć samochód zastępczy?

Zdarzają się sytuacje, w których to my jesteśmy sprawcami wypadku. Zawsze możesz wynająć samochód zastępczy z oc sprawcy za darmo na 30 dni. Warto zastanowić się, jakie prawa przysługują nam w takim zakresie. Każdy kto ulegnie wypadkowi komunikacyjnemu z winy osoby trzeciej, ma szansę na uzyskania auta zastępczego, jeśli nasze jest tak poważnie uszkodzone, że musimy kilka tygodni czekać na jego naprawdę.
Abyśmy mogli jednak skorzystać z takiego przywileju, musimy posiadać specjalne oświadczenie, z którego będzie jasno wynikało kto był sprawcą wypadku komunikacyjnego. Jeżeli w wydarzeniu brało udział więcej samochodów, wówczas niezbędne będzie wezwanie policji, która wyraźnie określi osobę odpowiedzialną za zaistnienie całego zdarzenia. Auto zastępcze oferujemy z następujących polis PZU Hestia  Allianz  Warta  Generali  HDI   Link4 Compensa  Liberty Direct  AXA Direct Aviva  MTU Interrisk  Benefia  Uniqa TUW TUZ   Gothaer  PZM   Proama  Reso BTA Gothaer

Samochód zastępczy na czas naprawy z polisy oc
Auto zastępcze z oc sprawcy

5.00 avg. rating (99% score) - 130 votes

Dodaj komentarz